توپ تانک فشفشه

من با شعار " مرگ بر ..." خیلی مخالف نیستم، مرگ بر دیکتاتور بسیار قشنگ هست،به جز در زمانی که بخواهم به صورت روشنفکر خودم را جلوه بدهم.
این سخنرانی سد علی گدا، خیلی ترکش داشته !! لامصب یک زری می زند، انگار سیل موضوع میاد!!
فرمودند که " چرا شعار مرگ بر امریکا و اسراییل حذف شده". منظور سد علی، همان روز قدس هست که فریاد های مرگ بر روسیه و چین همه جا پیچیده بود. خدمت آقا عرض کنم، روز قدس بعد از سالها مرد واقعی، نه جیره خوار، به خیابان آمدند. مردمانی که سالهاست امریکا را دشمن اول خود نمی دانند!! مردمی که اسراییل و فلسطین را بیهوده ترین موضوع دنیا می دانند و از دودی که این آتش به چشمانش می رساند خسته شده اند!! و حتی به خاطر سیاست شما از فلسطینی ها دل خوشی ندارند!! سد علی، مردم شعور دارند، مردم می بینند که این روسیه و چین هستند که کشور را تاراج می کنند و توی وطن فروش برای حفظ خودت دست به هر کاری می زنی!! همه مردم ایران می بینند که روسیه با استفاده از اهرم ایران و بازی دادن ایران با غرب معامله می کند!! سد علی حکومت تو و منافع مردم ایران، در جهت کاملا مخالف حرکت می کند.زیاد خودت را اذیت نکن.شعار مرگ بر روسیه و چین از طرف اصلاح طلبان نیامده است که از قلب و حس وطن پرستی مردم ایران آمده است.شعار مرگ بر تو هم بزودی شنیده خواهد شد
جواد لاریجانی آمد حرف بزند حضار بوی بد حس کردند!! فرمودند یا بهتر بگم زرتشون در رفت و صدا آمد"این چه معنی دارد که روی شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل خط می زنیم، بهتر است کسانی که تلاش می کنند برخی شعارها را به سمت روسیه و چین ببرند، توجه خودشان را به آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمنان شناخته شده ملت قرار دهند، چرا که سابقه دشمنی آنها در طول تاریخ برای ما روشن است". در مورد چین، بماند که آنها هم سود و نفت ارزان از ایران به بهانه های تحریم می گیرند، حرف نزنیم، دشمنی تاریخی ایران و روسیه در همه تاریخ ثبت شده است. روسیه برای دسترسی به آبهای آزاد با ایران و عثمانی جنگها کرده است!! قرداد ترکمنچای و گلستان را فراموش کرد!! ذخیره طلای ایران در روسیه را و پس ندادنش به مصدق را فراموش کردی!! اگر امریکا 50 سال و اسراییل به مدت 30 سال دشمن ما بودند روسیه حداقل برای 3 قرن دشمن ما بوده است !! امروز هم مثل گاو شیره مملکت را سر کیسه کرده و تو داری از دوستی با روسیه دم می زنی!! این دوست عزیز شما به هند تانک پیشرفته می فروشد به شما نه! به هند میگ می فروشد به شما نه!! جواد جون لطف قبل از اینکه حرف بزنی و کتاب تاریخ مدرسه ات را بخوانی!!
شعار های مردم در روز قدس، مو بر تن دیکتاتور های ایران سیخ کرده است. خوب می دانند که این شعار ها ، تبدیل به خواسته های می شود و خواسته های مردم دیر یا زود به واقعیت تبدیل می شود!!
در آخر اعلام می کنیم " توپ تانک فشفشه، فلان ننه رهبر"

هیچ نظری موجود نیست: